0 (546) 766 79 55
7/24 WhatsApp
0 (546) 766 79 55
08:00-22:00
TALEP FORMU
Hemen Teklif Al
Image Alt

İDEAL TEZ - Akademik Danışmanlık Hizmetleri

PARAYLA TEZ YAZDIRMA

TEZ YAZDIRMAK

Yaşantımızın genelinde amaçlarımız ve bu amaçlarımıza hizmet edecek yolların ayrımının yapılabilmesi önemlidir. İnsanlar için akademik süreçler kişisel memnuniyetin veya iş tatminin ötesine geçer. Mesleki kariyerlerinde ilerlemiş olanlar, çalışmalarının son aşamasında karşılaştıkları tez sürecinde endişe ve zorluklar yaşarlar. Bu duruma sosyal ve mesleki yaşamdaki zorluklar eşlik ettiğinde, yıllar süren çalışma, bir kabusa dönüşebilir.

Parayla tez yazdırma,  bu aşamada devreye giren bir destek ve hizmet alanıdır. Çok sayıda ülkede bu şekilde tez yazım hizmeti sunulmaktadır. Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri de yaygınlaşan akademik tez danışmanlığı hizmeti veren yerler arasında, uzman akademik kadrosu ile faaliyet gösteren ve müşteri memnuniyeti ön planda tutan İDEAL TEZ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ tecrübesi ile ön planda yer almaktadır.

Kişiler tezlerini yazmaya başlayacakları zaman, tez yazım konusunda arama motorlarını kullanarak en kurumsal ve güvenilir şirketi bulmaya çalışırlar. Ancak bu aşamada karşılaşacağınız bazı kişiler ve firmalar, tez yazım konusunun önemli bir sektör haline gelmesi sebebiyle, kötü niyetli bir şekilde intihal yaparak özgün hazırlanmayan çalışmalarla sizleri yanıltılmaya çalışır.

İDEAL TEZ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ, bağımsız olarak yasal ve bireysel araştırma ve danışmanlık hizmetleri sunan bir şirkettir. Bu bağlamda, tez yazdırma için yardım arayan kişiler “gerçek kişi” üzerine yapılan çalışmalar olarak kabul edilir. Bu aşamada, diğer hizmetlerden farklı olarak, çalışmaların güvenilirliği ve gizliliği zorunlu haldedir.

Öğrenciler, parayla tez yazdırma konusunda  bir şirket seçerken,

  • müşteri hizmetlerinin kesintisiz olması,
  • öğrenci ile iletişime kuran müşteri temsilcilerinin yaklaşım ve üslubu,
  • akademik kadronun uzmanlıkları ve firmanın güvenilirliğini kontrol etmelidir.

Yüksek lisans tez yazdırma ve doktora düzeyinde tez yazdırma hizmet verebileceğini belirten kişi ya da firmaların bunları yapıp yapamayacakları kontrol edilmelidir. Tez yazım, tez düzenleme, intihal oranının tespit edilmesi, literatür taraması, analiz yapılması gibi hizmetlerin yapılabilmesi için bazı yeterliliklerin tez yazım şirketlerinde bulunması gerekmektedir. Bunlardan en önemlisi, iletişim bilgilerinde şeffaflık ve şirketin kurumsallığıdır. İlk başta görüştüğünüz müşteri temsilcisinden sonraki süreçte iletişime geçeceğiniz akademik danışmana kadar herkesin bilgisi, tecrübesi ve tavrı önemli bir gösterge olacaktır. Her durumda, şikayet veya öneride bulunabileceğiniz yetkili bir kişiye ulaşabilmeniz ve kesintisiz iletişim kurabileceğiniz çok önemlidir.

PARAYLA TEZ YAZDIRMA ücreti

Bir diğer önemli konu, parayla tez yazdırma maliyetidir. Bu noktada, bazı şirketler oldukça yüksek fiyat vererek bunun kaliteden kaynaklandıklarını iddia etseler de, her tez yazdırma sürecinin kendi içinde değerlendirilmesi gerekir. Bu değerlendirme uzman akademik ekipler sayesinde yapılmalı ve ona göre fiyat teklifinde bulunulmadır.

İDEAL TEZ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ, tez yazımı konusunda ve diğer profesyonel hizmetlerine ilişkin öğrencilerine fiyat teklifinde bulunurken, öğrencinin taleplerini göz önünde bulundurur ve en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermek amacıyla fiyat teklifini oluşturur. Öğrencimiz, bu teklifi kabul edip tez yazdırmak istiyorum beyanını tarafımıza ilettikten sonra sürecin en başından en sonuna kadar profesyonel bir hizmetin parçası olursunuz.

PROFESYONEL HİZMET

Buradaki en önemli noktalardan biri, tez yazım sürecinin doğru planlanmasıdır. Öğrencilerin tez yazım sürecinden periyodik olarak haberdar edilmeleri ve aralardaki istek ve düzeltme taleplerinin takip edebilmeleri gerekir. Parayla tez yazan firmaların yaptığı en yaygın hatalardan biri, gerçekçi olmayan vaatlerle öğrencileri zor durumda bırakmaları ve büyük bir mağduriyet yaşamalarına sebep olmalarıdır. Tez yazımı sürecinde, takvim hazırlanmalı, ne zaman çalışmanın hangi parçasının gönderileceği ve nihayetinde tezin ne zaman teslim edileceği belirtilmelidir. Belirlenen programa uyulduğunu görmek için herhangi bir zamanda temasa geçilebilecek bir koordinatörün bulunması  çok ama çok önemlidir. Tez yazarlar yerler çoğunlukla iş aldıktan sonra ulaşılamaz hale gelir ve öğrencileri zor durumda bırakır. Bundan kaçınmak için profesyonel iş yapan yerlerden hizmet alınmaldır. İDEAL TEZ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ, yıllardır ortaya koyduğu sektörel tecrübe ve birikim ile hizmet vermektedir. Tarafımızca sunulan hizmetlerin tamamında, taleplerinize göre özgün bir araştırmalar yapılarak tamamen size özel orijinal çalışmalar ortaya konmaktadır.

Bilgi Almak İstiyorum

Talep Formu Doldurmak İstiyorum

× WhatsApp