0 (546) 766 79 55
7/24 WhatsApp
0 (546) 766 79 55
08:00-22:00
TALEP FORMU
Hemen Teklif Al
Image Alt

İDEAL TEZ - Akademik Danışmanlık Hizmetleri

TEZ YAZAN YERLER

TEZ YAZAN YERLER HAKKINDA

Tez yazan bir şirketin, öncelikle sizi karşılayan yüzü olan web sitesi, her şeyi çok net ve şeffaf bir şekilde açıklamalıdır. Sunulan hizmetler, bu hizmetlerin nasıl sağlandığı ve süreçlerin nasıl yönetildiği, tez yazdırma sürecinde en önemli konulardan bazılarıdır. İletişim şeffaf ve basit olmalıdır. Haftanın her günü ve günün her saati telefonla iletişim gibi karşılanması mümkün olmayan taahhütler gerçeği yansıtmaz, ancak belirtilen çalışma saatleri içinde tam olarak erişilebilir olması gerekir. Bir tezi yazım sürecinin aşamalarının tez yazdırmak isteyen kişiye sistematik olarak raporlanması gerektiğinden bu iletişim süreci oldukça önemlidir. Alanında kariyeri olan uzman akademisyenlerin sizin için hazırlanan çalışmaya doğrudan dahil oluklarından emin olmalısınız. Her işte olduğu gibi, tez yazım danışmanlığının da sağlıklı işleyebilmesi için iletişim ve şefaflık önemlidir.

TEZ YAZDIRMAK İSTİYORUM

Tarafınıza talep ettiğiniz konu doğrultusunda hazırlanan taslak çalışmanın gönderilmesi ve fiyat konusunda anlaşılmasından sonra, kesinlikle emin olmanız gereken konulardan biri, tezinizde kullanılacak referansların birincil bilgi kaynağı olmasıdır. İntihal olmaması, çalışmanızda atıfsız olarak başka eserlerden alıntı yapılmaması oldukça önemlidir. Çalışmanızın size özel olması gerekir. Bu nedenle, İDEAL TEZ AKADEMİK DANIŞMANLIK HİZMETLERİ çalışmanızın her aşamasında alıntı raporları alarak çalışmanızın özgünlüğü garanti altına alır. Bu, güvenilirliğin ön göstergesidir. Üniversitelerin çoğu, intihal konusunda sınırlamalar getirir. Bu nedenle çalışmanızın özgünlüğü önemlidir.

TEZ YAZDIRMA DANIŞMANLIĞI

Tez yazım danışmanlığına başladıktan sonra en önemli şey gizlilik ve güvenilirliktir. Bu doğrultuda, yüksek lisans tezinin hazırlanmasında tavsiyelerde bulunan tez yazım şirketi danışmanı; açık, anlaşılır şekilde bilgi vermeli ve görüşmelerde talepleriniz karşılanmalıdır. Tez yazan yerler bu konuda yeterli dürüstlük ve gerçekçilik göstermelidir. Danışmanlarla konuşma konusunda zorluk çıkartan şirketler müşterilerinin güvenilirliğini kaybederler.

Gizlilik konusu dikkat edilmesi gereken bir diğer konudur. Tez yazan firmalar müşterilerinin bilgilerini kimseyle paylaşmamalıdırlar. Bu konuda güven sağlamayan yerlerle çalışmamak gerekir. Bazı şirketlerin müşterileriyle yaşadıkları sorunlar neticesinde gizlilik konusunu ihlal ettiği ve kişileri gizliliği ihlal etme konusunda tehdit ederek taleplerde bulunabildikleri bilinmektedir. Bu nedenle güvenilirlik ve profesyonel çalışma gerçekleştiren yerlerle çalışmak en doğrusudur. İDEAL TEZ AKADEMİK DANIŞMANLIK HİZMETLERİ, hizmetlerinin her aşamasında gizlilik ve şeffaflık ilkelerine tam olarak bağlı kalır ve sizin için en güvenilir profesyonel süreçleri hazırlar.

TEZ YAZDIRMA FİYATLARI

Tez yazım ücretlerinin değerlemesi, konunun bağlı olduğu disiplin ve talebin içeriğine göre değişkenlik gösterir. Bu doğrultuda, tezin hazırlanmasında çalışacak hocaların yapacakları çalışamaya göre bir değerleme yapılması gerekecektir. Bu durumu dikkate almadan fabrikasyon tez yazımı yapan yerlere dikkat etmek gerekir. Verdikleri fiyat olması gereken düşük olabilir ancak ortaya çıkan çalışmanın akademik kriteleri karşılamayıp üniversitenizce kabul görmemesi durumunda verilen paranın tamamı boşa gidecektir.

Planlama ve fiyat onayından sonra tez yazma işlemi başlar. Bu noktada, bir diğer önemli nokta, şirketin hazırladığı teze duyduğu güvendir. Bu güven, anlaşılan ücretin bir kısmının ön ödeme olarak alınması ile anlaşılabilir. Tez yazımında kısım kısım ilerlenir ve kısımlar bitirildikçe tarafınızca bitirilen kısımlara ilişkin onay yapıldıktan sonra parça parça ödeme alınır ve süreç sağlıklı bir şekilde devam eder.

Bilgi Almak İstiyorum

Talep Formu Doldurmak İstiyorum

× WhatsApp