0 (546) 766 79 55
7/24 WhatsApp
0 (546) 766 79 55
08:00-22:00
TALEP FORMU
Hemen Teklif Al
Image Alt

Hakkımızda

ideal tez

İDEAL TEZ

Dünyanın çok hızlı bir sekilde değişmesi, teknolojik gelişmelerin hızla ilerleme kaydetmesi, bireylerin, işletmelerin ve kurumların rekabetini artırmakta olup her işin kendine özgü yetenekler geliştirmesine sebep olmaktadır. Dolayısıyla değer ve başarı; sahip olunan ekonomik kaynaklar ile değil bilginin nasıl işlendiği ile değerlendirilmektedir. İdeal Tez Danışmanlık Hizmetleri olarak bilginin ve bilmenin ne kadar değerli olduğunun farkında olarak kişilere ve kurumlara hizmet vermeye karar verdik. İdeal Tez Danışmanlık Hizmetleri, uzun yıllardır akademik dünyanın içinde olan akademisyen bir ekip tarafından kurulmuştur.
Esas amacımız; bilgiyi, doğru yerde ve doğru zamanda disiplinli ve hatasız bir şekilde sunabilmektir. Ekibimiz; kendi alanlarında uzman bilim insanlarından oluşmakta olup; ilkokuldan üniversiteye kadar bütün proje ve ödevlere destek, ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin bitirme tezleri, intihal oranı belirleme ve düşürme, redaksiyon, SPSS analizi ve raporlama, makale ve bildiri hazırlama, çeviri gibi eğitimin bütün basamaklarında danışmanlık hizmeti vermektedir.
Ana prensibimiz gizlilik ve güven esasına dayanmakta olup çalışmaların başlangıcından bitimine kadar her türlü aşamada sizinle iletişim kurularak ilerlenmektedir. Bizim tarafından yapılan tüm çalışmalar özgün bir şekilde hazırlanarak intihal sorunu olmaksızın tarafınıza teslim edilmektedir.
İdeal Tez Danışmanlık Hizmetleri bünyesinde ülke çapında uzman kadromuz bulunmaktadır. Amacımız 7 gün 24 saat uzman desteği sağlayarak danışanlarımızın saatlerini ve günlerini alan çalışmalarında profesyonel destek vererek onların iş yükünü azaltmaktadır.
İLKELERİMİZ
• Özgün Çalışma
• Dürüstlük ve Güven
• Zamanında İş Teslimi
• Akademik Standartlara Uygunluk
• Kaliteli Hizmet
• Yetkin Akademik Kadro
• Kesintisiz Danışmanlık Desteği
× WhatsApp