Image Alt

Hakkımızda

ideal tez

İDEAL TEZ

Dünyanın çok hızlı bir şekilde değişmesi, teknolojik gelişmelerin ışık hızı ile ilerleme kaydetmesi işletme ve kurumların da rekabetini artırmakta her işin kendine özgü yetenekler geliştirmesine yol açmaktadır. Dolayısıyla çağdaş kurumların değeri ve başarısı; sahip oldukları ekonomik kaynaklar ile değil bilgiyi ne derece ve nasıl işledikleri ile değerlendirilmektedir. İdealtez olarak bilginin ve bilmenin ne kadar değerli olduğunun farkında olarak yola çıktık. İdealtez danışmanlık firmamız uzun yıllardır bilimsel dünyanın içinde olan akademisyen bir ekip tarafından kurulmuştur. Esas amacımız; doğru yerde ve doğru zamanda bilginin disiplinli ve doğru bir şekilde sunabilmektir. Ekibimiz; kendi alanında uzman bilim insanlarından oluşmakta olup; ilkokuldan üniversiteye kadar bütün proje ve ödevlere destek, ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin bitirme tezleri, intihal oranı belirleme ve düşürme, Redaksiyon, SPSS analizi ve raporlama, makale ve bildiri hazırlama, çeviri gibi eğitimin bütün basamaklarında danışmanlık hizmeti vermektedir.
Ana prensibimiz tamamen gizlilik ve güven esasına dayanmakta olup çalışmaların alımından bitimine kadar her türlü sorunlar birlikte konuşularak çözülmektedir. Bizim tarafından yapılan bütün çalışmalar intihale takılmadan özgün bir şekilde tamamlanarak teslime dilmektedir.
İdealtez bünyesinde ülke çapında uzman kadromuz bulunmaktadır. Bizim en büyük amacımız 7/24 uzman desteği sağlayarak danışanlarımızın günler ve saatlerini alan üniversite veya diğer çalışmalarında profesyonel destek vererek iş yükünü azaltmaktadır.
HİZMET POLİTİKAMIZ
• Gizlilik
• Güven
• Bilimsel-akademik Uzman kadro
• Özgün danışmanlık desteği
× WhatsApp