0 (546) 766 79 55
7/24 WhatsApp

0 (546) 766 79 55
08:00-22:00

TALEP FORMU
Hemen Teklif Al

MAKALE DANIŞMANLIĞI

Akademik kariyerin yapı taşı ulusal yada uluslararası camiada fikirlerin, buluşların ve teorilerin bilimsel bir dil ile yayınlanması gerekmektedir.

Makale yazımı; tez ve proje hazırlamaktan çok farklıdır. Çünkü tezde daha çok literatür bilgileri bir araya getirilirken makalede bir teori, hipotez ve orijinal bir düşüncenin olması gerekmektedir. Bu düşünce doğrultusunda çalışmanın en önemli noktaları sunularak sentez edilmeli ve bilimsel kriterlere uygunluk çerçevesinde bilim dünyasına öz ve açık bir şekilde sunulmalıdır.

Makale danışmanlığında; konu belirleme, uluslararası literatür tarama, hangi verilerin daha kolay toplanabileceğinin sunulması, elde edilen bulguların istatistiksel olarak anlamlandırılması ve analiz edilmesi, bu sonuçlar ile bilimsel sonuçların kıyaslanıp aradaki benzerlik ve farklılıkların tartışılması seklinde destek verilmektedir.

Makale danışmanlık hizmeti sunarken sadece yazım konusunda değil aynı zamanda yapılan çalışmanın yapılması istenen çalışmanın hangi akademik dergilerde daha hızlı yayınlanabileceği, izlenmesi gereken yola dair de danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.Sosyal bilimler ve sağlık bilimleri alanında birçok derginin yayınları değerlendirme süreleri yakından incelenmektedir. Alanında uzman ekibimiz literatürde yayın kabul/ret şartları kolay/zor olan dergiler ile yüksek etki faktörüne sahip dergileri aktif olarak takip etmektedir.

Slide Tüm Tezlerde %10 indirim KASIM FIRSATI . Slide Tez ve Makale İntihal Raporu

100 TL ----- 50 TL Sadece
Slide tıbbi akademik danışmanlık Uzman Akademik Kadro Uygun Fiyat Garantisi
× WhatsApp