0 (546) 766 79 55
7/24 WhatsApp

0 (546) 766 79 55
08:00-22:00

TALEP FORMU
Hemen Teklif Al

Image Alt

Sıkça Sorulan Sorular

1. Size nasıl güvenebilirim?

Bireysel ilişkilerin bile güven üzerine kuruldugunu göz önüne aldıgımızda online ortamda yapılan böyle bir danışmanlık hizmeti için güvenin ne kadar önemli oldugu çok daha net ortaya çıkmaktadır ki; endişe etmekte ve kaygılanmakta çok haklısınız. Ancak, sizinle iletişime geçtigimiz andan itibaren hiç bir şekilde kişisel bilgilerinizi istememekteyiz. Size danışmanlık yapacak hocalarımızın da kişisel bilgileri sizinle paylaşılmamaktadır. Çalışmalar bölüm bölüm ilerledigi için elinize çalışmanızın ilgili bölümünü almadan tekrardan ödeme yapmamaktasınız. Bu noktada biz, kurumsallıgımızı ve çalışma prensibimizi ön plana çıkarmak sureti ile sizlere güvenli bir hizmet sunmaktayız.

Gizlilik Politikamız

2. Gizliliği nasıl sağlıyorsunuz?

Sizinle görüstüğümüz ilk andan itibaren isminiz ve üniversiteniz dısında hiçbir bilgiyi talep etmiyoruz. Anlaştıktan sonra ise sizinle sözleşme imzalıyoruz ve çalışma bittikten sonra çalışmanız ve diğer bilgileriniz veri tabanımızdan silinmektedir.

3. Anlaşma sağlandıktan sonra nasıl bir süreç işleyecek?

Sizinle yapılan anlaşma doğrultusunda küçük bir kaparo ödemesi ile hocalarımız sizin icin çalışmaya başlıyorlar. 1 hafta içinde tarafınıza çalışmanızın ön taslağı iletiliyor. Sizden düzelti talebi gelirse gerekli düzelti yapılıyor. Devam edilmesini uygun gördüğünüz zaman ne kadarlık bir çalışma istiyorsanız hocamız calışmayı yapıyor ve istediğiniz tarihte tarafınıza iletiliyor. Çalışmalar büyük çoğunlukla e-mail sistemi üzerinden ilerliyor. Hocamız ile görüşmeniz gereken zaruri durumlarda sizi hocamız ile görüştürüyoruz. Çalışmanız tam olarak bittikten sonra tez yazım kılavuzuna uygun hale getirilip tarafınıza teslim ediliyor.

4. Çalışmayı beğenmezsem ne olacak?

Çalışmalarımız bölümler halinde teslim edildigi için her bölüm için istediginiz düzeltiler hocalarımız tarafından yapılmaktadır. Buradaki en önemli nokta size gönderdigimiz herbir  bölümü sizin kendi danısmanınıza mutlaka göstermeniz ve danısmanınızın yönlendirmelerini bize iletmenizdir. Dolayısıyla, asama asama ilerlendiginden ve sürekli karsılıklı iletisim halinde oldugumuz için çalısmanızın begenilmeme ya da kabul edilmeme durumu olmamaktadır.

5. Çalışmanın orjinallik garantisini veriyor musunuz?

Bilimsel çalışmalarda orjinallik kontrolü Turnitine veya Ithenticate adı verilen bütün dünyada kullanılan programlar aracılığı ile sağlanmaktadır. Bizler de çalışmalarınızı size teslim etmeden önce en başta anlaştığımız intihal oranının altında İNTİHAL RAPORU ile birlikte teslim ediyoruz.

6. Tezim kesinlikle kabul edilecek mi?

Teziniz bölüm bölüm, aşama aşama ilerlediği için tezinizin kabul olmama gibi bir durumu söz konusu değildir. Bunu söylememizdeki en önemli neden, yaptığımız işlere çok güvenmekle birlikte, süreci doğru, eksiksiz ve profesyonel bir sekilde yönetiyor olmamızdır. Her ne kadar özgün ve profesyonel çalısmalar ortaya koyuyor olsak da, en önemli nokta sizin danışmanınızın görüşüdür. Bu nedenle biz, danışmanınızın onaylamadıgı hiçbir cümleye çalışmanızda yer vermiyoruz.

7. Ücretlendirme nasıl olmaktadır?

Akademik danışmanlık hizmetinde ücretin belirlenmesinde en önemli unsur çalışmanın türü (lisans, yüksek lisans, doktora, analiz, çeviri), konu, çalışmanın bağlı oldugu disiplin ve çalışmanın intihal oranıdır. Fiyatlandırma yapılırken bu kriterler göz önünde bulundurulmakta ve çalışmanıza danışmanlık eden hocamızın vermiş oldugu teklif size sunulmaktadır.

8. İntihal oranı neden önemli?

Çünkü; bilimsel bir çalısmanın üniversiteler tarafından kabul edilebilirligi o çalısmanın özgünlügüne baglıdır. Yani bilimsel bir arastırma yaparken intihal yapılmamalıdır. Baskasının cümlelerini kendi cümleniz gibi alamazınız. Bunun için bazı atıf kriterleri bulunmaktadır ve bu kriterlere uymadıgınız müddetçe çalısmanız ne kadar orijinal olursa olsun üniversitenizce kabul edilmeyecektir.

9. İntihal oranı çalışma türüne göre değişiklik göstermekte midir?

Alıntı yani intihal oranı o araştırmanın lisans, yüksek lisans, doktora veya makale olma durumuna göre değişiklik göstermektedir. Ancak her üniversitenin belirlemiş olduğu oranlar oldukça farklılık göstermektedir. Genel olarak doktora da % 15 altı intihal oranı kabul edilirken lisans çalışmalarında bu oran % 40-50 olabilmektedir. Ya da uluslararası makalelerde % 5 altında alıntı oranı istenmektedir. Sizinle ilk görüştüğümüzde size soracagımız en önemli sorulardan biri de çalışmanızın intihal oranınının kaç olduğudur.

10. Tez redaksiyon, hazırlanmış bir çalışmayı düzenleme, intihal oranının düşürülmesi gibi çalışmalar yapıyor musunuz?

Tüm bu hizmetlerde uzmanlaşmıs kadromuz bulunmaktadır. Redaksiyon, sizin belli bir aşamaya kadar yapmış olduğunuz bir çalışmaya devam edilmesi yada tamamlanmış bir calışmanın düzeltisi, intihal oranın düşürülmesi gibi çalısmalar uzman ekibimiz tarafından en kısa sürede sonuçlandırılarak tarafınıza teslim edilmektedir.

× WhatsApp