0 (546) 766 79 55
7/24 WhatsApp

0 (546) 766 79 55
08:00-22:00

TALEP FORMU
Hemen Teklif Al

Tez Danışmanlığı Neden Önemlidir ?

Tez danışmanlık hizmeti son yılların en revaçta olan eğitim hizmeti alanlarından birini oluşturmaktadır. Çünkü; eğitim kalitesini artırmak ve artık sadece lisans mezuniyetinin tek başına bir anlam ifade etmediği modern dünya da yaşıyoruz. İnsanoğlu artık az ile yetinmeyi değil daha çok çalıştığı, daha rahat yaşamayı ve hayat standartlarını yükselterek yaşam kalitesini artırmayı amaçlamaktadır. Dünya hızla değişmekte insanoğlu teknolojik gelişmelere ayak uydurmaya çalışmaktadır. Her yeni çıkan bir gelişme insanlığı bir adım öne taşırken beklenti ve arzularda sürekli katlanarak artmaktadır. Örneğin bundan elli yıl öncesinde insanların amacı az da olsa bir maaşlarının olması ve çocuklarına yetecek bir ev iken elli yıl sonra bu beklentiler tamamen değişim göstermiştir. Artık insanlar sadece az bir maaşının olmasını değil daha çok kazanacağı, daha çok gelir elde edeceği, daha lüks yaşayacağı, çocukları özel okullarda okutacak bir hayatın hayali ile o hayatın peşinde koşmaktadırlar. Hatta ayda bir değişime uğrayan telefonlardan tabletlere, giyim kuşama kadar bütün hayat elli yıl gibi kısa bir sürede büyük evrimler geçirmiştir. Dolayısı ile iş sahası bu doğrultuda farklılaşmıştır. Üniversiteden sonra bir taraftan hayalleri iş hayatı ve elde edilecek maddi kazanç süslerken diğer taraftan kariyer yapma yada çalışılan işte terfi almak için bir tezli yüksek lisans, mümkün olmazsa tezsiz yüksek lisans yapma süslemektedir.

Bir değişim, bize gelişme fırsatını sağlayacak olan bir sonraki değişime yol açar.         Vivien Buchen

Ne işten ne de hayallerinden vazgeçen insanoğlunun önüne tez danışmanlık hizmeti çok büyük bir fırsat olarak çıkmaktadır. Çünkü iş hayatının yoğunluk ve koşturmasından tezlerini araştıracak, hazırlayacak zaman bulamaktadır birçok kimse. Çalışmaktan fırsat kalan çok az zamanlarda ise özel hayatını yaşamak isteyen kimeler için tez danışmanlık firmaları kurtarıcı rolü oynamaktadırlar. Burada kast edilen sadece danışmanlık ücretleri almak için yapılacak bir ticaret değildir. Herşeyden önemlisi tabi ki hiçbir emek sarf etmeden tez yazmak da değildir. Akademik bir tez nasıl yazılır, bunun için hangi adımların takip edilmesi gerekmektedir, tez hazırlama aşamasında tez öneri formu ne demektir, etik kurul onayın niçin gereklidir, tez seçiminde nelere dikkat edilmesi gerekir gibi konularda çok geniş bir yelpazede firmamızca destek hizmeti sunulmaktadır.

Tez danışmanlık hizmeti tamamen profesyonel ve akademisyen olan hocalarımız tarafından verilmekte ve danışanlar ile birlikte ortak kararlar doğrultusunda ve fikir alışverişi yapılarak en iyi bir şekilde tez çalışmaları yürütülmektedir. Çünkü; tek taraflı yapılacak bir iş hiçbir zaman başarıya ulaşamayacağı için tez gibi önemli bir akademik çalışmada da tek başına yapılacak bir hizmet başarıya ulaşamaz. Çalışma hayatında kişi istediği zaman okula gidemez , gitse bile hocasına ulaşamayabilir yada gittiği kısa süre içinde birçok konu çok afaki kalabilir. Tez danışmanlık hizmetleri ailesinin en büyük amacı da danışanlarına her konuda destek olmaktır. Çünkü; yapılan iş sadece bir yazımdan ibaret değildir. Bir danışmanlık ve danışanlık hizmetidir. Bunlara ek olarak uygun verilen tez danışmanlık fiyatları ile de hem öğrencilerin hem de çalışanların bütçesi zorlanmadan en kaliteli hizmet verilmesi hedeflenmektedir. Fiyat belirlenmesi ekibimizin ile belirlemiş olduğu kriterler çerçevesinde yapılmaktadır. Çünkü öncelikle danışmalık yapacak akademik hocamızın onaylaması gerekmektedir. Danışmanlık hizmetini verecek olan ve sizin istek talepleriniz doğrultusunda çalışmanızda size eşlik edecek olan hocamızdır. Fiyatlar en düşük seviye tutularak ve tabi ki ortaya konan emeğin karşılığını da verilerek maksimum danışan danışman memnuniyeti sağlanacak şekilde tez danışmanlık hizmeti verilmektedir. Güven ve disiplin içinde hizmetlerimiz sunulmaktadır.

 

Talep Formu Doldurmak İstiyorum!

Bilgi almak İstiyorum!

× WhatsApp