0 (546) 766 79 55
7/24 WhatsApp

0 (546) 766 79 55
08:00-22:00

TALEP FORMU
Hemen Teklif Al

YÜKSEK LİSANS TEZ DANIŞMANLIĞI

Yüksek lisans egitimi akademik hayatın ilk basamagını meydana getirmektedir. Bu asamada ögrenci bilimsel bir arastırmanın nasıl yapılması gerektigini, nasıl planlanması gerektigini ve çalısmanın nasıl yazılarak sonuçlandırılması gerektigini ögrenmektedir.

Bir yüksek lisans tezi; belli bir fikir veya görüsü savunmak amacı ile iddia seklinde ortaya atılır ve arastırılarak veri yada datalara dayandırıldıktan sonra tartısılıp bir hipotez ile sonuçlandırılmaktadır. Çalısmanın sonucunda bilimsel olarak farklı bakıs açıları sunulmus olur.

Bir yüksek lisans tezi; yeni ve özgün bir dile hakim olmalıdır. Ancak lisans hayatından çıkıp kendini is hayatının rekabetli ortamında bulup aynı zamanda da akademik kariyer yapmak isteyen kisiler için tez hazırlama süreci oldukça sıkıntılı hale gelebilmektedir. Bu nokta da biz devreye girerek sizin problemlerinize çözüm gelistiriyoruz. Konu belirlemeden tezinizin ana hatlarını olusturmaya, çalısmanızı kabul edilebilir hale gelene kadar her türlü danısmanlık hizmetini sizlere sunuyoruz.

Danısman ekibimiz; konunun detaylarını ögrendikten sonra yerli ve yabancı kaynakları tarayarak tezinizi en özgün temellere dayandırmak için sizlere öneriler sunmakta ve kendi danısman hocanızın onayını da alarak teziniz büyük bir özen ile tamamlanmaktadır.

Slide Tüm Tezlerde %10 indirim KASIM FIRSATI . Slide Tez ve Makale İntihal Raporu

100 TL ----- 50 TL Sadece
Slide tıbbi akademik danışmanlık Uzman Akademik Kadro Uygun Fiyat Garantisi
× WhatsApp